ДЛЯ ДОМУ

Мій дім - моя фортеця.

Саме правильна та вчасна реакція в екстрених, але очікуваних ситуаціях дає змогу приймати ефективні рішення та мінімізувати наслідки таких ситуацій. Як впевнитися, що проводка в Вашому домі не спричинить пожежі? Який ризик несе в собі кондиціонер або бойлер? Яким має бути балкон, щоб дитині було безпечно там знаходитись?

Команда наших фахівців проведе обстеження Вашого помешкання та встановленого в ньому обладнання, знайде слабкі місця, розробить рекомендації та впровадить їх у життя.

В залежності від Вашого запиту ми проведемо інспекцію електроприладів, розробимо план дій для Вас та Вашої сім'ї на випадок пожежі або громадських заворушень чи проведемо оцінку Вашого житла щодо дитячої безпеки.


Медична допомога у відпустці

Ось і пролетів перший місяць літа. Користуючись нагодою, ми теж з'їздили у відпустку і сповнені свіжих сил та ентузіазму повертаємося до роботи. В минулій статті ми обіцяли розповісти Вам щодо дорожньої аптечки та організації медичної допомоги під час відпочинку - отже почнімо.

Зазвичай існує два типи ставлення до дорожніх аптечок: беру "стандартний набір" (при цьому "стандартний набір" у кожного свій) і не беру нічого (є медична страховка, все можна купити, щоб не наврочити і т. д.)...

Читати далі

Безпечний відпочинок на природі

Сонце почало гріти сильніше. Дні стали довші. Абрикоси та вишні вдягли місто в святкові шати. Хвилі нібито наздоганяють сонячні зайчики. З кожним подихом весняні аромати збуджують уяву картинками пікніку, а в роті з'являється смак найсвіжішого шашлику. Як же хочеться скинути з себе всю важкість зими та під дзвінкий сміх друзів повалятися в високій траві. Так казково опинитися подалі від цивілізації.

Як і все відпочинок на природі має й зворотню сторону...

Читати далі

Спокій і безпека моєї родини в улюбленому супермаркеті

Не знаю як у Вас, а в мене є улюблений супермаркет, в котрий я постійно ходжу. Мені в ньому подобається все - від якості товарів, цін, обслуговування до розміщення продуктів на поличках.

Одного дня насолоджуючись покупками, мені на очі потрапив план евакуації і мій мозок почав активно працювати...

Читати далі

Старий будинок - нові стандарти безпеки життя

Я корінна киянка і все своє життя прожила в Києві. Я не є власницею суперової квартири в новобудові, а завжди проживала в будинках радянської епохи. Квартира, в котрій я зараз живу, знаходиться на восьмому поверсі типового будинку, що нормально не обслуговувався десятиріччями. Я, як і напевно більшість читачів, застрягала в ліфті, розмовляла з сусідами стосовно паління чи зберігання меблів і запчастин на сходових клітинах. Я намагалася убезпечити не тільки квартиру, а й будинок, в котрому живе моя сім'я...

Читати далі