ДЛЯ ДОМУ

Мій дім - моя фортеця.

Саме правильна та вчасна реакція в екстрених, але очікуваних ситуаціях дає змогу приймати ефективні рішення та мінімізувати наслідки таких ситуацій. Як впевнитися, що проводка в Вашому домі не спричинить пожежі? Який ризик несе в собі кондиціонер або бойлер? Яким має бути балкон, щоб дитині було безпечно там знаходитись?

Команда наших фахівців проведе обстеження Вашого помешкання та встановленого в ньому обладнання, знайде слабкі місця, розробить рекомендації та впровадить їх у життя.

В залежності від Вашого запиту ми проведемо інспекцію електроприладів, розробимо план дій для Вас та Вашої сім'ї на випадок пожежі або громадських заворушень чи проведемо оцінку Вашого житла щодо дитячої безпеки.


В очікуванні Дива. Частина 2.

В цій статті ми продовжуємо розбирати буденні справи вагітних і на що в них варто звернути увагу. Тут ми описуємо особливості процедур по догляду за собою, такі як: тренування, візити до перукаря, косметолога, майстра манікюра. Окремо розбираємо як зробити прибирання, догляд за тваринами, ремонт та подорожі комфортними та безпечними.

Читати далі

В очікуванні Дива. Частина 1.

Ми упорядкували інформацію для вагітних жінок щодо харчування, корисних та шкідливих звичок, можливих небезпек та їх уникнення. В першій частині статті ми розповідаємо про ті речі, котрі можуть стати Вам у нагоді щодня, починаючи з ранку і до самого сну. В другій частині ми розкажемо на що звертати увагу при прибиранні, догляді за собою і домашніми тваринами і багато чого іншого.

Читати далі

Медична допомога у відпустці

Ось і пролетів перший місяць літа. Користуючись нагодою, ми теж з'їздили у відпустку і сповнені свіжих сил та ентузіазму повертаємося до роботи. В минулій статті ми обіцяли розповісти Вам щодо дорожньої аптечки та організації медичної допомоги під час відпочинку - отже почнімо.

Зазвичай існує два типи ставлення до дорожніх аптечок: беру "стандартний набір" (при цьому "стандартний набір" у кожного свій) і не беру нічого (є медична страховка, все можна купити, щоб не наврочити і т. д.)...

Читати далі

Безпечний відпочинок на природі

Сонце почало гріти сильніше. Дні стали довші. Абрикоси та вишні вдягли місто в святкові шати. Хвилі нібито наздоганяють сонячні зайчики. З кожним подихом весняні аромати збуджують уяву картинками пікніку, а в роті з'являється смак найсвіжішого шашлику. Як же хочеться скинути з себе всю важкість зими та під дзвінкий сміх друзів повалятися в високій траві. Так казково опинитися подалі від цивілізації.

Як і все відпочинок на природі має й зворотню сторону...

Читати далі

Спокій і безпека моєї родини в улюбленому супермаркеті

Не знаю як у Вас, а в мене є улюблений супермаркет, в котрий я постійно ходжу. Мені в ньому подобається все - від якості товарів, цін, обслуговування до розміщення продуктів на поличках.

Одного дня насолоджуючись покупками, мені на очі потрапив план евакуації і мій мозок почав активно працювати...

Читати далі

Старий будинок - нові стандарти безпеки життя

Я корінна киянка і все своє життя прожила в Києві. Я не є власницею суперової квартири в новобудові, а завжди проживала в будинках радянської епохи. Квартира, в котрій я зараз живу, знаходиться на восьмому поверсі типового будинку, що нормально не обслуговувався десятиріччями. Я, як і напевно більшість читачів, застрягала в ліфті, розмовляла з сусідами стосовно паління чи зберігання меблів і запчастин на сходових клітинах. Я намагалася убезпечити не тільки квартиру, а й будинок, в котрому живе моя сім'я...

Читати далі